Karides Çiftliklerine Rekabet Avantajı Sunuyor
.
اطلاعات کاربری
درباره ما
خبرنامه
en son içerik آخرین مطالب
لینکستان
دیگر موارد
آمار وب سایت

 

 

Tarlada Kanıtlanmış Beslenme,
 
 
Karides Çiftliklerine 
 
Rekabet Avantajı Sunuyor 
 
Temel besinlerle dolu yüksek kaliteli bir diyet, karideslere sağlık ve yüksek performans elde etmek için gereken desteği verir. Her üretim aşamasında rakipsiz mineral emilimi ile kanıtlanmış su ürünleri beslemesi sağlamak, operasyonların karlı ve sürdürülebilir kalmasına yardımcı olurken hayvan üretkenliğini artırır. Müşterilerinin sistemlerinin yönetimini ve hayvanlarının sağlığını iyileştirmek için yem üreticileriyle iş ortaklığı yapmaya devam ettikçe, hayvan performansında ve stres toleransında bir artış görüyoruz. Bu, müşterilerimize daha büyük bir yatırım getirisi ve pazarda rekabet avantajı sağlar.
 
İçerik Değişkenliği Gibi Maliyetli Su Ürünleri Yetiştiriciliği Zorluklarıyla Karşı Karşıya Kalırken Kârı Koruyun
 
Karides sağlığını iyileştirmek, sektördeki maliyetli zorluklarla uğraşırken karlılık potansiyelinizi koruyacaktır. Yem içeriklerinin fiyatı, mevcudiyeti ve kalitesi değişkenlik gösterdiğinden, yem formülasyonlarının bileşimi ve dolayısıyla kalitesi değişebilir ve daha az tutarlı performansa sahip olabilir. Diyetteki değişkenlik nedeniyle, karides farklı zamanlarda farklı miktarlarda besin alıyor olabilir, bu da hayvan sağlığını ve performansını engelleyebilir.
 
Daha sürdürülebilir çözümler sunma baskılarıyla karşı karşıya kalırken, karides sağlığını korumaya ve içerik değişkenliğini dengelemeye çalışırken, su ürünleri yetiştiriciliği sistemleri gerilimi hissedebilir - özellikle hastalık başka bir risk olduğunda. Bir kez mevcut olduğunda, bakteriyel ve viral patojenler hızla yayılır ve karides büyümesini baskılar. Bu, kontrol edebileceğiniz şeylere odaklanmanızı kritik hale getirir: organik eser mineraller gibi temel besinler de dahil olmak üzere güvenilir bileşenlerle karides bağışıklık sistemleri oluşturmak. Güçlü bağışıklığa sahip karides, hastalığa kurban gitmek yerine büyümeye ve iyileşmeye devam eder. Su üreticileri, hastalığa ve zarara yol açabilecek üretim faktörlerinin üstesinden gelmek için çalışırken, emsalsiz iz mineral emilimi ile kanıtlanmış hayvan beslenmesi sağlamak, bağışıklığı destekler ve bağışıklık sisteminin hızlı yanıt vermesini sağlar.
 
Tutarlı ve Kanıtlanmış Beslenme ile Yatırım Getirinizi Artırın
 
Değişim ve belirsizlikle dolu bir sektörde, onlara tutarlı bir besin paketi sunarak su üreticilerinin karideslerinin sağlığı üzerinde kontrol sahibi olduklarını hissetmelerine yardımcı olabilirsiniz. Zinpro® Performance Minerals®'in (ZPM) faydalarını değerlendirmek için Meksika'daki bir karides müşterisiyle ortaklık kurduk. Bu saha değerlendirmesi, ticari koşullarda 80 ppm çinko, 50 ppm demir, 40 ppm manganez, 40 ppm bakır, 0,4 ppm selenyum ve 0,4 ppm krom gibi önemli hastalık sorunlarıyla uğraşan çiftlikler için özel olarak geliştirilmiş bir ZPM paketinin test edilmesini içeriyordu. Zinpro Performance Minerals ile beslemek, sürekli olarak üretici karlılığını artırmalarına ve aşağıdakiler dahil olmak üzere sürdürülebilir sonuçlar elde etmelerine olanak sağlamıştır:
 
%21 iyileştirilmiş yem dönüşüm oranı
Hayatta kalma oranlarında %132 artış
%146 daha fazla pazarlanabilir biyokütle
%152,6 artan yatırım getirisi
Zinpro Performance Minerals ile Besleme, karideslere piyasada bulunan biyolojik olarak en fazla bulunan iz mineralleri sağlar ve bu da hayvanların besin emilimini ve kullanım etkinliğini artırır. Bu artan emilim üretkenliği artırır ve yem maliyetlerini düşürür, bu da bir operasyonun sürdürülebilirliğinde net bir gelişmedir. Ek olarak, ürünlerimizin rakipsiz mineral emilimi, gelişmiş stres toleransına, gelişmiş renge, hasattan sonra daha uzun raf ömrüne ve kaslarda biriken Zinpro'dan daha fazla çinko ve selenyum ve kabuklarda birikmiş Zinpro'dan daha fazla bakır ve manganez ile daha güçlü karkaslara yol açmıştır. Bu müşteriyle ortaklık kurarak, karides üretkenliğini dönüştürebildik ve ürünlerinin pazardaki rekabet gücünü artırabildik.
 

Evcil hayvanlarla ilgili bir sorunuz

varsa,resme tıklayın. 

 

برای سوال کردن روی تصویر کلیک فرمایید.

 

:: موضوعات مرتبط: Su hayvanları حیوانات آبزی fish , ,
:: بازدید از این مطلب : 392
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : Veteriner arkadaşın دوست دامپزشک شما
ت : 18 / 1 / 1402
.
مطالب مرتبط با این پست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه:
konular موضوعات
ürünler صفحات
نویسندگان
آرشیو مطالب
مطالب تصادفی
En Çok Görüntülenen Gönderiler مطالب پربازدید
چت باکس
تبادل لینک هوشمند
پشتیبانی